Besplatan seminar – Veštine vođenja poslovanja

Preduzeće SAOP doo u saradnji sa svojom partnerskom konsultantskom kućom Account doo, organizuje niz besplatnih seminara na temu „Veštine vođenja poslovanja“.
Seminari se održavaju u Regionalnim privrednim komorama širom Srbije.
Do sada smo posetili Niš, Kragujevac, Zrenjanin i lokalne privrednike, preduzetnike, menadžere i vlasnike malih i srednjih preduzeća upoznali sa glavnim pojmovima u knjigovodstvu, trendovima u poslovanju, savremenim rešenjima.
Cilj nam je da komunikacija između privrednika i njihovih knjigovođa bude što jednostavnija i efikasnija.

Pored toga, u direktnim debatama u toku samih seminara odgovorili smo na specifična pitanja iz različitih delatnosti i svojim odgovorima pomogli prisutnima pri rešavanju svakodnevnih problema sa kojima se susreću.

Naš savet privrednicima: isprobajte DEMO verziju našeg internet programa miniMAX i nakon toga odlučite da li je on dobar alat za vaše poslovanje.

Sledeći gradovi koje ćemo posetiti su Vrbas, Bačka Palanka, Bečej…