Upitnik za poslodavce - procena šteta i gubitaka za preduzeća

30 jun 2014
192271 puta
Pozivamo sve poslodavce koji posluju na teritoriji opština koje su pogođene poplavom tokom maja 2014. godine da popune priloženi upitnik. Prikupljene informacije će poslužiti delegaciji Ujedinjenih nacija, koja ovih dana boravi u Srbiji, radi procene štete za izradu izveštaja koji će bii prezentovan na donatorskoj konferenciji u Parizu sredinom jula 2014. godine.

Upitnik je jedinstven i namenjen svim preduzećima, bez obzira na pravnu formu, veličinu ili svojinu, a ovde je dat u DOC i PDF formatu. Uz iskreno saosećanje zbog nastalih gubitaka i teškoća u privatnom i poslovnom životu, molimo da nam popunjeni upitnik dostavite najkasnije do utorka, 24. juna 2014. godine, na adresuOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. " ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy87969 + '\'>'); document.write(addy_text87969); document.write('<\/a>'); //-->\n Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. . Kontakt osoba je Dejana Kuzmić, rukovodilac Sektora za međunarodnu saradnju, telefon 011/3160-248 ili 064/642-7727.

Upitnike možete preuzeti ovde:

Više iz ove kategorije Porezi i dalje rastu »